Najnovšie 104*50*100 mm Nástroja zliatiny shell zlaté hliníkové puzdro hliníkový rámček krytu

  • €7.42
  • €6.89  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Doprava zadarmo 104*50*100 mm Nástroja zliatiny shell zlaté hliníkové puzdro hliníkové profily box skrinka

Prosím skontrolujte obrázky Poznámka: Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás Všetky produkty v našom obchode, Všetky z nich bude spĺňať nasledujúce podmienky : 1> 100% dobrej kvality z pevninskej Číny. 2> Veľmi rýchlejšie prepravu výpisy z Číny. 3> 100% kvality.Poznámky: doprava Zadarmo: normálne sa bude používať Čína post, to je tiež veľmi rýchlejšie ako ostatní dodávatelia.dodacia lehota:15-29 dní.Zmluvné podmienky:

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok.Budeme posielať položky do 3-7 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, brokeragefees, clo a dane pre dovoz do vašej krajine.Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru.Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške.Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné.Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru.Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12-mesačnú bezplatnú údržbu.Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami.Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo.Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.Vážení Zákazníci: v prípade, Ak tovar z nášho obchodu nie je vhodný pre váš projekt, alebo vášho lodné nie je šťastný, kontaktujte náš služby.Budeme sa snažiť v našich silách, aby sme vám poskytli to najlepšie riešenie, pretože nie sme len obchod, sme továreň, naše ostatné schopnosti, ako je vlastný podľa priania zákazníka.Ak sa chcete vrátiť tovar, láskavo kontaktujte náš služby, my vám dáme vedieť, ako sa vrátiť a 100% vrátenie peňazí ak vás.Naša služba bude online do 24 hodín.Naše služby budú odpovedať na vás v čase, ak máte nejaké otázky.

Štítky: kočík tablet, oxo studenej kávy, vivo v17 poplatok, prepnúť klip 5mm, klinec sťahovák vzduchu, vynikajúci 2 vindow, shi tzu pelechu, rozmaznávajte psa chlapcov, nepremokavé gx16.


  • Kryt veľkosť: 104*50*100 mm
  • Číslo Modelu: FW
  • Materiál krytu: viď obr
  • Aplikácia: elektronické

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]