LEIZHAN Micro USB Flash Disk 128 gb pre Samsung Galaxy S7 S6 S5 Telefón Memory Stick Photostick Skok Disk 64 gb USB Flash 32gb 16 g

 • €2.51 • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Kompatibilný so všetkými smartfóny a tablety s micro-USB port a OTG funkciu.Poznámka: Len podpora pre smartphony s OTG funkciu.Testovanie kvality : Všetky naše produkty budú testované pred odoslaním.A sme prijať najviac autoritatívne, testovanie softvéru, H2test na zabezpečenie jeho funkcie.Ako ho použiť : Existujú dva spôsoby prenosu dát na tento USB flash disk v dôsledku rôznych telefónov.Spôsob 1: 1.Pripojte jednotku USB flash k telefónu a posúvať prst nadol na telefóne domovskú obrazovku zobrazte panel upozornenia. 2.Ťuknite na položku informácie ako "Všeobecné USB Drive", "USB" alebo "OTG" upozornenie, uvidíte niektoré existujúce priečinky . 3.Kliknite na priečinok, otvorte súbory, vyberte súbory, ktoré chcete "kópia" alebo "presunúť do" priečinok, ktorý chcete.Posúvať prst nadol na telefóne domovskú obrazovku zobrazte panel upozornenia a späť "Všeobecné USB Drive)" na vysunutie alebo odinštalovať disk flash.

2. spôsob: 1.Po pripojení sa do vášho telefónu, pozrite sa na hornej časti telefónu USB symbol, znamená to, že "USB" pripojený.Prejdite na "Moje Súbory" vyberte videá, obrázky a audio nahrávky, zobrazí vaše súbory nie. 2.Kliknite na "Kopírovať" alebo "Presunúť" prelomenie menu v pravom hornom rohu, potom prejdite do priečinka, do ktorého chcete presunúť súbory do.V hornej/dolnej časti uvidíte " Vložiť Sem, akonáhle to urobíte, bude vaše súbory kopírovať alebo presúvať do tohto priečinka. 3.Posúvať prst nadol na telefóne domovskú obrazovku zobrazte panel upozornenia a späť "Všeobecné USB Drive)" na vysunutie alebo odinštalovať disk flash.

Často Kladené Otázky :

1. Prečo som si kúpil 8GB USB, ale počítač ukázať, že je o 7.4 GB?

Pretože: Flash pamäte sú výrobcovia pomocou desatinných aritmetický:

1KB=1000Bit, 1MB = 1000KB, 1G = 1000MB Vypočítané, operačný systém používate binárne aritmetický:

1KB=1024Bit, 1MB = 1024KB, 1GB = 1024MB

To je dôvod, prečo tam sú niektoré rozdiely medzi zobrazenie kapacity a menovitá kapacita flash pamäte produktu.A rôzne továrne budú vyrábať rôzne kapacity USB flash disky.Takže je normálne, má malú kapacitu odchýlka!

Takže je normálne, má malú kapacitu odchýlka!

Takže je normálne, má malú kapacitu odchýlka!

8GB = približne 7.4 GB-7.6 GB

16GB = približne 14GB-15GB

32 GB = približne 28GB-30GB

64GB = približne 58GB-60GB

*Prosím na vedomie, že: Naša jednotka USB flash je skutočná kapacita,môžete použiť H2text na text to.H2text je najviac spoľahlivé testovanie softvéru na svete.

2. Prečo prístroj nie je rozpoznaný?

Normálne, keď sa pripojíte USB disky do počítača, bude automaticky nainštaluje ovládač.Ak vaše USB flash nie je rozpoznaný, prosím, vypnite firewall a antivírusový softvér váš počítač a skúste to znova.Ak to stále nefunguje,obráťte sa na nás, pomôžeme vám vyriešiť tento problém.

Tipy na Použitie :

1. Keď používate svoj USB flash disk, je lepšie, ak chcete kopírovať súbory do počítača, ako fungujú vaše súbory na USB flash disk priamo.

2. Prosím, nevyberajte disk USB flash, keď sa používa v opačnom prípade sa vaše údaje môžu straty.

3. Potom pomocou USB flash disku, je lepšie ho odstrániť čo najskôr.Ktorý vám pomáha rozšíriť svoje skladovanie životnosť.

4. Prosím, nie formát USB flash disk často, inak USB bude demaged ľahko.

Tipy: tento výrobok nie je vhodný pre iPhone.

Značka Príbeh :

"LEIZHAN" spoločnosť sa nachádza v Hua Qiang Bei Shenzhen Čína, centrum Elektronického sveta."LEIZHAN" venuje, aby aj vysoká kvalita a konkurencieschopné ceny pre všetkých zákazníkov po celom svete.Vrátane OTG USB Flashdisky, Kovové USB flash disky,Drevené USB pero, disky,Plastové USB flash disk,Silikónové USB pero, disky a Krištáľovo USB flash disky,atď.Ponúkame viac ako 200 druhov diskov USB flash s kapacitou 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB, 64 GB ako roztomilý zvieratá USB flashdisky,cartoon USB minisions, kovové pero, disky palice a tak ďalej.Môžeme pomôcť zákazníkom ak chcete tlačiť alebo emboss logo, ak chcú.Máme výborný tím, budú sa snažiť ich čo najlepšie vyriešiť všetky vaše problémy.Sme dôveruje mnoho kupujúcich z celého sveta!Majú príjemné nakupovanie v našom obchode!

Po-predajný Servis :

1. Dúfame, že sa môžete dostať váš tovar veľmi, veľmi rýchlo.Ale ak sa nemôžete dostať svoj tovar po predpokladaná dodacia lehota, prosím, kontaktujte ma najprv pred otvorenej, ok?Budeme kontrolovať, parcela pre vás a my vám vrátenie peňazí alebo odoslať vás novú ak pozemok je stratené na ceste.

2. Keď sa dostanete na náš tovar,prosíme, nenechávajte nás všetky zlé spätnú väzbu, ak tovar má problémy s kvalitou alebo získať nedostatok, prosím, kontaktujte ma, pomôžeme vám vyriešiť tento po získaní dôkazov, ktoré ste poskytli vy.

3. Ak sa vám páči náš tovar, ktorý bude veľmi pekné, zanechajte nám dobrú spätnú väzbu podporte nás !!!

Štítky: samsung pera olova, usb flash, 3d pero eú plug, android samsung usb flash disk, usb flash 31 128 gb samsung, photostick, 128 gb usb, 256 gb usb, diy flash, ze mino usb pamäte.


 • Flash Disk: Chytrý Telefón OTG USB Flash Disk
 • Šifrovanie: No
 • Štýl: Iné
 • Hmotnosť Výrobku: 11 g
 • Funkcia: Univerzálna Smart Telefónu OTG USB ForAndroid telefónneho Systému
 • flash disk pre Samsung Galaxy S7: flashdrive pre android telefónu
 • Číslo Modelu: Micro USB Flash Disk 20190514
 • Názov Značky: leizhan
 • Typ Rozhrania: USB 2.0
 • Package: No
 • Uvedenie na trh: 2013
 • Rozhranie: USB Flash Disk Pero Jednotky OTG Pendrives PRE Smart Telefón
 • Farba: Modrá/Zelená/Červená/Fialová/Čierna OTG USB Flash Pendrives
 • Typ Produktu: Multifunkčné
 • OTG vhodné : Chytrý Telefón Android Telefónu
 • Materiál: Plastová a Kovová Chytrý Telefón OTG USB Flash Disk
 • Externé Úložné Kapacity: 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB, 64 GB 128 GB Flash Kartu USB

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]