4.8 g AAA Super Vody Jasný Kremeň Herkimer Diamant S Veľkou Dúhy

  • €6.73  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

AAA Super Vody Jasný Kremeň Herkimer Diamant S Veľkou Dúhy Opatrenia:

cca. 14*14*10 mm Váži :

cca. 4.8 g

Herkimers tejto kvality sú najlepší z najlepších, a hľadal po celom svete.Herkimer Diamanty Prirodzene formulár s 18 Aspekty, dať alebo prijať, v závislosti na veľkosti a tvaru.Vaše lesklé kus emituje nekonečné množstvo Lásky Energie do miestnosti a do vášho života!Váš poklad má blízko k bezchybným exteriérom!To je veľmi hladký a bohatý, čistý transparentnosti a energie a dúha, že bude čerpať vás!Veľké veľkosť displeja vášho domova, kancelárie alebo kliniky.Nádherný dar lásky osobitného osobu alebo na seba!Nebude chýbať, jeden druh intenzívne veľkosti diamantu.Kremenných kus na obrázku je presne jeden budete dostávať.

Zvečerieva sa; mať doma tento jeden druh kus.

Všetky naše kryštály & kamene sú prírodné a vytvorili v priebehu miliónov rokov.Nie sú rekonštituovaný ani lab-pestuje.Pretože sú to prirodzené, každý kus môže mať inklúzie, prírodné línie alebo vrúbkovanie.

Poštovné A Balné

* Tovar vám bude odoslané z Číny Poštou Štandard International balné (s sledovacie číslo).

* Som odosielame do 3 pracovných dní po platby prijaté.Za normálnych okolností bude prichádzať do 25 pracovných dní.Ak potrebujete EMS doprava, pls, neváhajte ma kontaktovať.

Návrat Politiky

* Ak nie ste úplne spokojní, pls kontaktujte ma okamžite.Položky môžu byť vrátené do 7 dní po obdržaní pre 100% refundáciu.Poštovné a balné náklady NIE sú refundovateľné.

* Vrátený tovar musí byť v pôvodnom obale & v ako-dodávané podmienky, nie je opotrebované alebo zmenené.

Crystalcraft Bing Jie Factory

Dodávame vlastné-cut kremeňa.Máme vlastnú továreň , ktorá nám umožňuje ponúknuť vám najlepšie kremeňa na najväčšie veľkoobchodné ceny.Máme viac ako 20 vysoko kvalifikovaných master craftmen k dispozícii pojať vášho špeciálneho kryštálu a kremeňa potreby.Vám to meno, dostali sme to.Sme len e-mail preč.

Náš služby zákazníkom motto je zákazníci sú vždy správne.Ponúkame vám zaručuje 100% nakupovanie radosť .Ak máte akékoľvek otázky, pls, neváhajte a napíšte mi .Naše otváracie hodiny sú nasledovné:

Peking čas Čína v pondelok až piatok, 9 am-18pm, PST NÁS nedeľu 18pm až štvrtok 3 hodiny ráno.

Založené v Donghai kraj,Čínou, ktorý je globálne kremeň a crystal centre a je tiež prezývaná "rodisko kremeň a krištáľovo", náš factory riešila s kremeňom a krištáľovo za viac ako desať rokov.To je one-stop shop pre všetky vaše crystal potreby.Nosíme kremeň a krištáľovo z celého sveta. .

Pretože máme vlastnú továreň, ponúkame vám quartz s najlepšou kvalitou a cenou.Náš závod má viac ako 20 vysoko kvalifikovaní technici sú k dispozícii pojať vášho špeciálneho kryštálu a kremeňa potreby.Vám to meno, dostali sme to.Sme len e-mail, preč!

Sekanie sprostredkovateľov a nafúknuté retailprice, naše výrobky s najväčšou craftmanship sú naozaj prijateľné alternatívy luxusné quartz položky na západe.

Posudky

Zaviazali sme sa k 5-star služby.Tu sú niektoré úžasné komentáre, ktoré dostávame od našich vážení zákazníci, ktorí sa rýchlo stali vážení priatelia, či žijú v celej štátu, alebo po celom svete.

Štítky: kameň natur, náramok feng shui, aura crystal, 1 kg crystal, náramok kameň, rough diamond, crystal hrubý, herkimer quartz, jasné, quartz, jasný kremeň, hrubý.


  • Štýl: feng shui
  • Regionálne Funkcie: Čína
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Tému: Maskot
  • Materiál: Crystal

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]