Lúča Box Šetrné K Životnému Prostrediu Študentov Z Pšeničnej Slamy Mikrovlnná Rúra Multi-Layer Prenosné Riad Lunch Box Pistácie Zelená

  • €16.32  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Tri vrstvy veľká-kapacita polievka nie je strach z úniku, jesť zeleninu nie je slané, a tam sú lyžice + prútika + vidličky.

Zdravie a jednoduchý život advokáta, rozpustné pšenica vlákna materiálu, organická pšenica oranžová materiál, horúce lisovanie, č ťažkých kovov, nový materiál rozložiteľné, pšenica oranžová materiál, umiestnené v pôde sa rozkladajú bez znečistenia životného prostredia, materiálu, Zdravé a šetrné k životnému prostrediu, pšenice orange bar materiál je vyrobený z jedného kusu, a vôňa pšenice môže vaša chuť k jedlu zvýšiť.

Prenosný dizajn, mobilné, krásne, môžu byť ploché, keď nie v použitie.

S riadom, lyžice, otvárače, vidličky, aby spĺňali stravovanie návyky mnohých ľudí.

Multi-layer dizajn má veľkú kapacitu, a jedlo zostáva, ako originálne a bez chuti.

Obojstranný zámok, zľahka podlomili, pevne uzamknutý, nie je ľahké úniku.

Šetrné k životnému prostrediu ryža husk materiálu, ľahko sa čistí bez oleja, šetrné k životnému prostrediu, voňavé pšenica, prírodný a elegantné farby.

Parametre výrobku:

Hmotnosť výrobku: 0.5600 kg

Veľkosť produktu (dĺžka x šírka x výška): 19.00 x 12.50 x 10.50 cm / 7.48 x 4.92 x 4.13 palcov

Produkty patria:

Obed box*1

Lyžica*1

Tyčinky*1

Vidlica*1

Funkcie:

Obojstranný zámok a tesnenie nepremokavé, nie viac vytečie kvapalný v lunch box - ľahko otvoriť a zatvoriť - veľké obed kontajner pre deti (nepriepustných kontajnera, nie je medzi oddelení)

Čiastočne kontrolované a zvlášť pre tieto malé jedlo, na prípravu kontajnerov, samostatné obed kontajnerov s 3 priehradkami, ľahko demontovať/swap

Zvyčajne sa používa ako obed box pre deti, lunch box, jedlo, na prípravu nádoby, čiastkové kontroly kontajner

Opakovane skladovanie potravín kontajnerov pre oddych, cestovanie-účtovná potraviny, pochutiny, kontajnerov, ideálny pre dospelých a deti desiatu.

Kvality - Záruka Spokojnosti: Robustný, opakovane, stohovateľné,

Štítky: 2 vrstvy taška, fotoaparát dsr, bicykel, brzda carbon, obed box viacvrstvové, slama pšenica, eggette maker, 1 rukáv, večera riad, 3 kontajner, bento box obed.


  • Materiál: Plastové
  • Funkcia: Eco-Priateľský
  • Tvar: Obdĺžnik

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]